czwartek, 7 lipca 2016

Euro 2016. Niemcy - Francja. Nie wygrali z Niemcami na dużym turnieju od blisko 60 lat. Jak nie dziś, to kiedy? - To jest Twój LIVE [RELACJA]

Francja pokonała Niemcy 2:0 w drugim półfinale Euro 2016 i zagra o złoto z Portugalią. Do 45. minuty lepsi byli Niemcy. Wtedy to rzut karny sprokurował Bastian Schweinsteiger, a obraz gry uległ diametralnej zmianie. Do przerwy Francuzi schodzili z prowadzeniem, a na drugą część zawodów wyszli podwójnie zmobilizowani, pokazując, że nie dadzą sobie wyrwać finału z rąk. Niemców dobił jeszcze drugim golem Griezmann. Po tej bramce drużyna Joachima Loewa była cieniem samej siebie, zryw zaliczając jedynie w samej końcówce zawodów.