poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Sieć Wi-Fi w Łodzi. Wiemy, gdzie powstaną hot-spoty [MAPA] - Dzienniklodzki.pl

Sieć Wi-Fi w Łodzi. Wiemy, gdzie powstaną hot-spoty [MAPA] - Dzienniklodzki.plSieć Wi-Fi w Łodzi. Wiemy, gdzie powstaną hot-spoty [MAPA]

,Wybrano wykonawcę miejskiej sieci WiFi w Łodzi. Hot-spoty w 23 miejscach za prawie 420 tys. złotych ma wykonać gdyńska firma Avena Technologie. Zobacz, gdzie będzie w Łodzi darmowy internet.

Stworzenie w Łodzi bezpłatnej sieci WiFi jest pomysłem Młodzieżowej Rady Miejskiej. Projekt został wybrany przez łodzian do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego. 

- Warto zauważyć, że nie tylko najbardziej popularne miejsca w centrum Łodzi będą w zasięgu sieci - mówi inicjator projektu i przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej Mikołaj Jasiński. - Bezpłatnym sufrowaniem po internecie będą mogli cieszyć się także mieszkańcy osiedli mieszkaniowych poza centrum, co było jednym z moich zamierzeń - dodaje. 

Hot-spoty powstaną na placach Dąbrowskiego, Wolności, Niepodległości, pasażach Schillera i Rubinsteina, skwerze Dubaniewicza, Stawach Jana, Starym Rynku, Piotrkowskiej, w Ogrodach Botanicznym i Zoologicznym, Arturówku oraz parkach: Staromiejskim, Mickiewicza, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Źródliska, Podolskim, Górka Widzewska, Poniatowskiego, Reymonta, Matejki i Ocalałych. 


źródło:  http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3402773,siec-wifi-w-lodzi-wiemy-gdzie-powstana-hotspoty-mapa,id,t.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz